SKU: HYB150-5BT
ALIHA HYB150-5BT WALL MOUNT Bluetooth SPEAKER
Price range: 385 AED through 405 AED
Our Service Guarantees
25 People watching this product now!
  • Warranty Secure Payment Method
Buy with complete peace of mind!
Secure Payment
Delivery within 24 or 48 hours
Premium Quality Guaranteed
24/7 Support Available
Description
The HYB150-5BT Bluetooth SPEAKER is a powerful and versatile solution for public address needs. With built-in amplifiers delivering 20W + 20W of power, these speakers excel in hotels, retail spaces, churches, gardens, and more. Enjoy clear and balanced sound across a wide frequency range (80Hz-20KHz), making them perfect for any venue.
Additional information
COLOURBLACK, WHITE
SPECIFICATION
Subwoofer Diameter 5 INCH
Power Supply DC 15V/2A